bauformat

bauformat - producent mebli kuchennych

JAKOŚĆ JEST NASZYM NAJWYŻSZYM PRIORYTETEM - NASZA GWARANCJA JAKOŚCI

Znak firmowy "Made in Germany" wykracza daleko poza miejsce produkcji. Jakość niemiecka kuchni jest traktowana bardzo poważnie we wszystkich obszarach produkcji w naszej grupie firm.
Realizujemy ukierunkowane inwestycje w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, wydajne technologie produkcyjne, wysokie standardy środowiskowe i odpowiedzialnych dostawców.
Nasze produkty powinny być nie tylko nowoczesne, ale także trwałe. Głęboko zakorzenione wartości, które można odkryć za każdym drzwiami i we wszystkich szufladach naszych kuchni - jest standardem.

ZWYCIĘZCA INNOWACYJNEJ USŁUGI BMK - NASZA KUCHNIA W STYLU BRANŻOWYM
Styl przemysłowy - mocna mieszanka materiałów z metalu i drewna na różnych etapach procesu produkcyjnego lub z wyraźnymi i ciągłymi liniami naszych mniejszych powierzchni uchwytów jest gotowa do spełnienia obecnych trendów rynkowych. To było nasze źródło inspiracji w zakresie rozwoju i planowania.
W naszej kuchni usuwamy kurz z industrialnego stylu, zabierając go do domu ze specjalnym szyksem i urokiem.
Nasza kuchnia w stylu przemysłowym jest pionierem obecnego trendu w zakresie wzornictwa przemysłowego w przemyśle kuchennym. Charakterystyczne cechy stylu przemysłowego miały wpływ na rozwój. W związku z tym ta kuchnia zawiera widoczne surowce, takie jak stal i naturalne drewno. Charakterystyczna stalowa konstrukcja zastępuje klasyczny cokół i zapewnia lekkość pomimo obecności optycznej.
Nasza kuchnia łączy w sobie innowacyjny materiał ze sprawdzonym matowym lakierem frontowym - jedną z kluczowych kompetencji Bauformat.

Ze względu na wysoką jakość drewna "Tree Time" każde drewno jest unikalne. Każdy przód jest jednym kawałkiem i dlatego ulepsza wygląd produktu końcowego, dla tych, którzy kochają drewno i żyją nim.
Nasza kuchnia oferuje szerszy zakres i opcje planowania kuchni, ale także mebli domowych.