Hacker Kitchen

Hacker Kitchen - producent mebli kuchennych

Filozofia

Firma Häcker produkuje nowoczesne kuchnie do zabudowy, które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości, funkcjonalności, trwałości i wzornictwa. Kuchnie Häcker są znane w swej branży jako gwarant solidności, niezawodności, zaangażowania i sukcesu. Häcker jest dziś i jutro niezawodnym partnerem dla handlu specjalistycznego. Szybkość i elastyczność to nasza maksyma w dziedzinach organizacji procesów, terminów dostaw i jakości. Pracownicy firmy Häcker pracują w interesie Klientów. Celem jest zadowolenie Klienta. Firma Häcker realizuje w praktyce orientację na Klienta i chce ją stale doskonalić. Firma Häcker chce partnerstwa ze swoimi Klientami. Rozpoczyna się ono od komunikacji i jest podtrzymywane przez wielostronną sieć kontaktów.

Nasza polityka proekologiczna

Jako przedsiębiorstwo przemysłowe Häcker rozpoznał swoją współodpowiedzialność za ochronę natrualnych podstaw życia i zobowiązał się do kontynualnego ulepszania osiągnięć w zakresie proekolegicznym. Efektywność energetyczna, obniżenie emisji i usuwanie odpadków to tylko niektóre dewizy, które przyczyniają się do długotrwałości przedsiębiorstwa jakim jest frima Häcker.

Häcker prowadzi nowoczesne zarządzanie ochrony środowiska wg. normy DIN EN ISO 14001:2009, który został w roku 2009 po raz pierwszy poświadczony wyżej wymienionym świadectwem. Pracownicy, jakże i dostawcy są aktywnie związani z tematyką ochrony środowiska. Użytkowanie lakierów hydrorozpuszczalnych przyczynia się do znacznej obniżki emisji w przedsiębiorstwie Häcker.

Z sukcesem przeprowadziliśmy audyt certyfikacyjny wg. wytycznych PEFC-Council. Certyfikat ten jest do dyspozycji od 1 stycznia 2011. Przy usuwaniu odpadów Häcker zwraca uwage na możliwość powtórnego przerobienia materiałów, aby spełnienie wymaganych przepisów dotyczących opakowań było możliwe.

W zakresie ochrony zasobów naturalnych Häcker zwraca uwagę na zastosowanie nowoczesnych i efektywych energetycznie maszyn.

Praktykowana polityka proekologiczna opisuje nastawienie firmy Häcker w zakresie świadomości ekologicznej.