nobilia

nobilia - producent mebli kuchennych

Decydując się na meble Nobilia, jesteś pewien jakości jaką otrzymasz. Pomimo ogromnej produkcji, nigdy nie wyszła ona poza granice Niemiec. Obecnie meble niemieckie Nobilia, za pomocą najnowocześniejszych technologii, w dwóch fabrykach, produkuje ponad 600 000 kuchni rocznie!

Kuchnie Nobilia nie pozostawia nic przypadkowi. Do tego stopnia zależy jej na utrzymaniu najwyższej jakości, że nawet dystrybucja mebli na terenie całej Europy odbywa się własnym transportem, a nie za pośrednictwem firm kurierskich. Wysoki stopień automatyzacji gwarantuje, że meble są wykonane z ogromną precyzją i niezmiennie najwyższą jakością. W laboratoriach każdy produkt jest testowany na co najmniej piętnastoletni okres użytkowania. Na bieżąco przeprowadzane są testy odporności na ponad trzysta różnych chemikaliów, występujących w gospodarstwie domowym. Ponadto meble poddawane są testom na niezawodność systemów jezdnych, wilgoć, wysokie temperatury, ścieralność, światło oraz różne strefy klimatyczne.

Reasumując, wybierając produkty Nobilia jesteś pewien, że nikt nie zamontuje Tobie chińskich toksycznych laminatów, półki się nie wypaczą po roku, blat się nie rozwarstwi, natomiast Twoje fronty będą wyjątkowe, a wyposażenie jak i cała kuchnia będzie sprawna przez długie lata. Jako Nobilia gwarantujemy, że otrzymasz kuchnię inteligentnie zaprojektowaną, która posiada swój własny, unikatowy styl oraz wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Sprostamy każdemu stylowi życia i smaku. Odwiedź nasz salon – jakość jest na wyciągnięcie ręki.

cyt: kuchnieniemieckie.com.pl/o-nas/