Nolte Kuchen

Nolte Kuchen - producent mebli kuchennych

Kuchnie Nolte są tak indywidualne, jak ich właściciele. Tutaj znajdziesz wymarzoną kuchnię: dopasowaną do pomieszczenia, dopasowaną do Twojego budżetu i całkowicie dopasowaną do gustu i osobistych wymagań. Czy to klasyczne, czy nowoczesne, matowe lub o wysokim połysku, małe lub duże - nie bylibyśmy drugą największą marką kuchenną w Niemczech, gdybyśmy nie mogli spełnić twoich oczekiwań! Nie bez powodu eksportujemy do ponad 50 krajów na całym świecie, produkując wyłącznie w Niemczech.

Opowiadamy się za różnorodnością i obsługą. Niezawodność i ciągłość są dla nas ważne. Aby upewnić się, że zawsze jesteś w dobrych rękach, szkolimy naszych pracowników i partnerów. Nasze kuchnie są dostępne tylko przez wykwalifikowanych sprzedawców detalicznych. Ponieważ składają się ze złożonych, bardzo funkcjonalnych mebli, ważne jest, aby ekspert poprowadził Cię przez proces kupowania, kogoś, kto doradzi i najlepiej będzie wiedział o planowaniu.

Kiedy Twoje zamówienie dotrze do nas, potrzebujemy około sześciu tygodni do dostawy. Twoja kuchnia jest stworzona specjalnie dla Ciebie, dostosowana do Twoich wymagań. Twoje zamówienie jest dokładnie sprawdzane, a następnie przekazywane do produkcji. Tutaj każda część jest indywidualnie wytwarzana, pakowana i dopasowywana do innych komponentów. Raz po raz przeprowadzamy kontrole jakości. Jest to drobiazgowy proces wykorzystujący najnowocześniejszą technologię i zawsze upewniamy się, że wszystko przebiega sprawnie. Dotyczy to również dostawy i instalacji Twojej kuchni przez przeszkolonych monterów. Twoje zadowolenie jest dla nas punktem odniesienia dla usług!